Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

Mediale Vip

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

Më: 6 mars 2021 Në ora: 09:29
Blerina Neziri

Elekuente, e pagabueshme dhe me një paraqitje mjaft të bukur.

E çfarë i duhet më shumë një prezantuese lajmesh, por këto cilësi i ka ajo Blerina Neziri.

Por ka pak kohë që Blerinën me zërin e saj të ëmbël nuk e shohim më duke dhënë lajmet në RTV21.

Mos ndoshta edhe ajo ka bërë lëvizje te ndonjë ekran tjetër, apo është duke i kushtuar rëndësi familjes së saj të bukur?

Kjo nuk dihet ende, por zëri i saj dhe fytyra e saj i mungon shumë ekranit dhe ne shpresojmë që ajo të rikthehet në ekran ku fatkeqësisht është zaptuar nga femra të bukura e jo të zonja e të sakta si ajo.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat