Majlinda Bregu “nuk njeh” moshë, shfaqet më në formë se kurrë pranë bashkëshortit në Vlorë

Mediale Vip

Majlinda Bregu “nuk njeh” moshë, shfaqet më në formë se kurrë pranë bashkëshortit në Vlorë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 06:49
Majlinda Bregu pranë bashkëshortit

Politikania Majlinda Bregu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto si nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto nga fundjava e saj në qytetin bregdetar të Vlorës. Bregu duket mjaft e qeshur dhe më në formë se kurrë.

Ajo shfaqet pranë bashkëshortit dhe pavarësisht se vitet ikin, çifti ka të njëjtën hijeshi si në rininë e tyre.

“E kapëm një peshkë në Vlorë”, ka shkruar Majlinda Bregu në postim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat