Fero lanson këngën e re “Krenaria”

Mediale Vip

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:32
Fero

Ashtu siç kishte paralajmëruar, reperi Fero ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Krenaria” mban titullin kënga e radhës e artistit shqiptar, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë e po ashtu edhe me titra.

“E mbaj mend çka kam heq veç me inçizu një demo, që veç 15 euro ka kushtua po as ato nuk i kam pas” – është veç një frazë e shkurtër e tekstit pasi flet për fillimet e vështira të karrierës – si një reper që filloi në moshë të re.

Tekstin e ka shkruar vet, kurse për producimin është përkujdesur M.O.B.

Kënga tashmë gjendet e disponueshme në platformën YouTube dhe reagimet e fansave ishin të shumta dhe mjaft pozitive.

Fero ndërkohë ka nisur karrierën si pjesë e labelit “On Records” nën menaxhimin e Mehmet Elshanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat