E papritur/ Udhëtoi në mes të pandemisë për Shqipëri, ish e dashura e Rinianit kapet në hotel me konkurrentin tjetër të Për’puthen

Mediale Vip

E papritur/ Udhëtoi në mes të pandemisë për Shqipëri, ish e dashura e Rinianit kapet në hotel me konkurrentin tjetër të Për’puthen

Më: 7 mars 2021 Në ora: 16:56
Riniani dhe ish e dashura e tij

Marsela, ish e dashura ruse e Rinianit, një nga konkurrentët e Për’puthen ka marrë guximin që të udhëtojë në mes të pandemisë për në Shqipëri.

Ajo u shfaq në një lidhje me skype për emisionin duke sqaruar se gjithçka që kishte mbetur mes tyre ishte respekti dhe mbështetja, pavarësisht se rrugët e tyre janë ndarë.

Por së fundmi është duke qarkulluar në rrjetet sociale një video ku ish e dashura e Rinianit shihet duke u futur në një hotel në qendër të Tiranës me një djalë tjetër të “Përputhen”.

Bëhet fjalë për Ervin Kurtin, i cili shihet teksa ndihmon Marselën të dali nga makina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat