Fifi josh me dukjen në imazhet e reja

Mediale Vip

Fifi josh me dukjen në imazhet e reja

Më: 7 mars 2021 Në ora: 17:17
Fifi

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi-Fifi, tashmë është bërë edhe më tërheqëse se më parë.

Ajo në rrjete sociale po shpërndan imazhe të shumta të vetes, duke bërë që fansat të komentojnë pozitivisht paraqitjen.

Së fundmi, Fifi është parë në një imazh, derisa për shkak të makijazhit profesional mezi njihej nga ndjekësit.

Për veshje ajo shkoi me një bluzë të mardhë, kurse dorën e kishte pozicionuar në balë.

Flokët brune i kishte të lidhura mbrapa kokës, gjë që i fokusonte edhe më shumë makijazhin me nuanca të hapura.

“Mirëmëngjesi nanusha”, ka qenë përshkrimi i këngëtares.

Ndërkohë “Du & Ich” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me DJ Gimi-O dhe Bardhin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat