Jasmina publikon foto joshëse, por vëmendjen e merr komenti i Andit

Mediale Vip

Jasmina publikon foto joshëse, por vëmendjen e merr komenti i Andit

Më: 7 mars 2021 Në ora: 17:24
Jasmina dhe Andi

Jasmina Kadriu konkurrente në Përputhen pëlqen konkurrentin Andin.

Atë e pëlqen edhe Sara, prandaj shpesh herë kanë pasur debate më njëra tjetrën.

Para pak minutave Jasmina postoi një fotografi në instagram, befasues ishte edhe komenti i Andit.

”Më puth përmes telefonit” i komentoi Andi asaj në gjuhën angleze.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat