Arjani zbulon prapaskenat e takimit të parë të Teas me Beartin, ja komenti që bënë për njëri-tjetrin

Mediale Vip

Arjani zbulon prapaskenat e takimit të parë të Teas me Beartin, ja komenti që bënë për njëri-tjetrin

Më: 7 mars 2021 Në ora: 23:37
Arjani

Opinionisti Arjan Konomi ka zbuluar diskutimet që janë zhvilluar në prapaskenë para dhe pas takimit të parë të Teas me Beartit.

E gjithë kjo shkaktoi mjaft të qeshura pasi të dy mendonin se nuk kishin çfarë të thonin dhe përfunduan të përputhur.

Arjani: Tea kishte takimin e javës dhe do zgjidhte një djalë, më takon mua dhe thotë dua një takim kështu, i them merr Beartin. Beartin? – thotë Tea. Çfarë do të them unë me Beartin. Nga ana tjetër, kur e merr vesh Bearti, vjen e më thotë “qysh me Tean, çfarë do të them unë?” Më pas ishte dhe në mobileri, aty ishte revolta tjetër, mirë që nuk ndjejmë gjë, por as në mobileri s’të vjen fjala. Kjo njohje që vjen me këto dy përshtypje të papritura, shndërrohet në dashuri kaq të madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat