Elitës i mbushet shtëpia për 8 Mars

Mediale Vip

Elitës i mbushet shtëpia për 8 Mars

Më: 8 mars 2021 Në ora: 17:32
Elita Rudi

Elita Rudi para pak ditësh është bërë nënë për herën e dytë, e një vajze me emrin Bota.

Sot është festa e 8 Marsit dhe shumë gra e vajza festojnë e pranojnë dedikime nga më të bukurat.

Sot, Elitës i është mbushur shtëpia me gra e vajza të familjes së saj, të cilat kanë ardhur për ta uruar e përgëzuar për lindjen e vajzës, por edhe për Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Elita duket e lumtur e rrethuar me gjithë këtë dashuri dhe pozitivitet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat