Përlotje në studio/ Atdheu bën Arjan Konomin të qajë

Mediale Vip

Përlotje në studio/ Atdheu bën Arjan Konomin të qajë

Më: 8 mars 2021 Në ora: 21:22
Arjan Konomi

Puntatën e sotme, Arjan Konomi është surprizuar me një dhuratë nga Atdheu.

Ai i ka dhuruar një tablo ku shkruhej “Vlerësim për Arjan Konomin për kontributin që ka dhënë si gazetar gjatë luftës së Kosovës”.

“E kam parë Arjanin në një intervistë dhe më ka prekur shumë,” tha Atdheu teksa i dorëzoi dhuratën.

Kjo dhuratë e papritur bëri që Arjani të derdhte lot në studio duke e falenderuar për gjestin.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat