Morena pozon pa reçipeta gjatë fotosesionit

Mediale Vip

Morena pozon pa reçipeta gjatë fotosesionit

Më: 11 mars 2021 Në ora: 13:40
Morena Taraku

Këngëtarja përveç rrjetit social Instagram është aktive edhe në TikTok.

Morena shpeshherë publikon video teksa tregon jetën e saj luksoze por nuk kursehet në ekspozimin e linjave trupore.

Në Tiktok ka publikuar një video gjatë një fotosesioni në Turqi e cila shihet e veshur me me xhinse dhe një palë take ngjyrë bezhë.

Artistja shqiptare shihet se nuk ka të veshur reçipeta teksa merr poza provokuese.

Ndryshe, Morena Taraku po vazhdon të shijojë suksesin e këngës në bashkëpunim me Feron.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat