Fero falënderon fansat për mbështetjen teksa edhe paralajmëron këngë të reja

Mediale Vip

Fero falënderon fansat për mbështetjen teksa edhe paralajmëron këngë të reja

Më: 14 mars 2021 Në ora: 21:50
Fero

Reperi shqiptar ka marrë përkrahje pas lansimit të projektit të ri muzikor.

Reperi i njohur shqiptar ka lansuar dje duetin muzikor me divën e muzikës shqiptare, Genta Ismajlin, projekt ky i cili u prot tejet mirë nga publiku shqiptar.

Ai sot ka publikuar një fotografi në Instastory ku ka marrë pak nga koha e tij për të falënedruar të gjithë ata që po e përkrahin atë në çdo hap.

“E dashuroj këtë punë, me bo muzik. Faleminderit krejtve për mbështetjen e di qe e keni problem me u ambientu me 1 këngë se po qes shumë po, dashurinë që e kom ndaj muzikës duhem me nda me juve”, shkroi Fero.

Dueti mes Feros dhe Genta Ismajli titullohet “Level Up” ku edhe Genta shfaqi talentin e reperes.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat