Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografinë e postuar në rrjete sociale

Mediale Vip

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografinë e postuar në rrjete sociale

Më: 14 mars 2021 Në ora: 22:56
Arta Elezaj

Arta ka postuar fotografi në Instagram.

Arta Elezaj është ndër femrat më të dëshiruara të ekranit televiziv.

Aktorja që u bë shumë shpejtë fytyrë publike, teksa nuk heziton të ndajë momente të ndryshme me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka ndarë një fotografi të fytyrës ndryshe nga herat tjera ku poston imazhe apo video të ndryshme provokuese.

Ndë fotografi Arta shihet e grimuar profesionalisht teksa fokusi është vënë në sytë e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat