Fero zbuloi se cilën repere shqiptare e ka të preferuar

Mediale Vip

Fero zbuloi se cilën repere shqiptare e ka të preferuar

Më: 15 mars 2021 Në ora: 17:49
Genta dhe Fero

ero ka treguar se cila repere po i pëlqen më së shumti.

Reperi i njohur shqiptar, Fero dhe diva shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli tash e disa kohë kishin paralajmëruar projektin e përbashkët muzikor.

Ata të dy e bënë të ditur se po sillnin së fundmi këngën e re me titull “Level Up” e cila u pëlqye mjaft shumë menjëherë pas publikimit.

Këngëtarja është shfaqur si repere për herë të parë dhe i ka befasuar të gjithë me talentin e saj, teksa u komplimentua nga fansat mjaft shumë.

Ndërkohë Fero ka zbuluar përmes një Instastory se, Genta është tashmë reperja e tij e preferuar shqiptare.

“Genta Ismajli është reperja ime e preferuar tani”, shkroi Fero në mbishkrimin e fotografisë së zezë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat