Një tjetër sukses, moderatorja e njohur italiane vesh fustanin e stilistes shqiptare

Mediale Vip

Një tjetër sukses, moderatorja e njohur italiane vesh fustanin e stilistes shqiptare

Më: 17 mars 2021 Në ora: 16:14
Ilary Blasi

Suksesi i shqiptarëve nëpër botë duket se nuk ka të ndalur.

Më i fundit vjen nga fusha e modës dhe pikërisht nga stilistja Lia Stublla.

Kjo e fundi ka veshur prezantuesen e njohur në Itali, Ilary Blasi, e cila ka mbi 1 milion ndjekës në llogarinë personale në Instagram.

Bukuroshja italiane është bërë edhe më e famshme pas martesës me ish-futbollistin Francesco Totti.

Ka qenë një fustan i zi, të cilin e karakterizojnë rripat e hollë në bel një nga trendet e këtij viti në modë, që prezantuesja ka veshur nga stilistja.

Ndërkohë për Lian kjo nuk është hera e parë që bashkëpunon me emra të njohur jashtë vendit tonë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LS (@liastubllaofficial)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat