Fero nesër publikon këngën e re

Mediale Vip

Fero nesër publikon këngën e re

Më: 17 mars 2021 Në ora: 20:59
Fero

Rep-artisti ka paralajmëruar projektin e ri.

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram ai tregoi se do lansojë bashkëpunim.

Kënga do të publikohet nesër në ora 18:00 dhe sipas Feros ia vlen të presim.

“E PREMTE 18:00 PREMIER @47GUAPO NGJITHA PLATFORMAT DIGJITALE ‼️‼️ MANE MIR NMEN KET EMER”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e postimit.

Klipi më i ri i dyshes do publikohet me videoklip në platoformën sociale YouTube.

Ndryshe, nuk ka shumë ditë që Fero publikojë bashkëpunimin me Genta Ismajlin “Level Up”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat