Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me të brendshmet e vogla

Mediale Vip

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me të brendshmet e vogla

Më: 19 mars 2021 Në ora: 21:56
Lindsey Pelas

Lindsey Pelas ka ndarë disa foto në rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, publikon video dhe foto ku shihet me veshje që i theksojnë linjat trupore.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, ajo solli pamje e veshur me të brendshme të cilat i vunë në fokus gjoksin e bujshëm asaj.

Lindsey nuk mungoi as me poza provokuese ku theksonte linjat trupore për të cilat përflitet mjaft shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat