Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Vula e dashurisë”

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Vula e dashurisë”

Më: 20 mars 2021 Në ora: 19:25
Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtari i njohur shqiptar, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Vula e dashurisë”, titullohet kënga e re e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur Ilir Berani ndërsa me muzikën dhe orkestrim është marrë Wirusi.

Kënga u pëlqye që nga minutat e parë të lansimit nga fansat e këngëtarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat