Bebe Rexha del me të dashurin, por e gjithë vëmendja tek ajo

Mediale Vip

Bebe Rexha del me të dashurin, por e gjithë vëmendja tek ajo

Më: 24 mars 2021 Në ora: 18:24
Bebe Rexha të dashurin

Para disa ditësh Bebe Rexha publikoi një vdieo në rrjete sociale, që i bëri të gjithë fansat e saj të reflektonin.

Këngëtarja shfaqej në video pa asnjë filtër apo make up në fytyrë, diçka që shumë persona të tjerë nuk do guxonin ta bënin. Bebe nuk nguroi të tregonte rrathët e zinj poshtë syve, format e vërteta trupore apo strijat.

“Jam shumë e lodhur nga photoshopi”, shkroi Bebe, duke i ftuar kështu ndjekësit e saj që të heqin dorë nga filtrat në rrjete sociale dhe t’i afrohen më shumë jetës reale.

Mirëpo nëse ndokush do të mendonte se Bebe e bëri këtë vetëm për të fituar pak vëmendje, gabohet! “Daily Mail” ka publikuar së fundmi disa foto paparacësh të artistes, që është “kapur mat”, duke shëtitur pranë bregdetit me të dashurin e saj, Keyan Safyari. Ata të dy kanë përfituar nga moti i ngrohtë dhe kanë dalë bashkë me biçikleta për shëtitje. Ajo që ua ka tërhequr vëmendjen të gjithëve ishte pamja e Bebes. Këngëtarja dukej po njësoj, shumë e thjeshtë, pa pikë grimi në fytyrë.

Kujtojmë se Bebe Rexha ka thuajse një vit që po jeton një histori të bukur dashurie me Safyarin. Ajo ka treguar më herët se partneri i saj e mbështet shumë duke qenë se vjen nga industria e argëtimit njësoj si ajo.

Image

 

“Ai është shumë i ëmbël dhe më mbështet, ai është thjesht i mrekullueshëm. Ai është në industrinë e argëtimit, por është në anën tjetër të saj, kështu që ai e kupton. Ai është atje në çdo moment për mua. Por nuk dua që fansat e mi të dinë shumë për këtë gjë, sepse unë jam nga ata persona që nuk dua të njihem për lidhjet e mia, por për artin tim. Por mendoj se kam gjetur vërtet dikë që është shumë special dhe më bën të lumtur. Kështu që ndihem shumë me fat. Dhe ai është me fat, ai është më me fat“, është shprehur Bebe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat