Elitës e Botës iu bëhet pritje përrallore në Pejë

Mediale Vip

Elitës e Botës iu bëhet pritje përrallore në Pejë

Më: 26 mars 2021 Në ora: 22:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Elita Rudi Gjikolli ashtu si dihet tashmë është bërë nënë për herë të dytë, e një vajze.

Elita dhe Asdreni vendosën që vajzën e tyre ta quanin Bota, emër ky shumë i rrallë në Kosovë dhe i cili u komentua mjaft shumë.

Pas lindjes, Elitës dhe Botës iu bë një pritje madhështore në shtëpinë e tyre, nga bashkëshorti Gjiko dhe familjarët e ngushtë, por si duket e njejta pritje madhështore iu është bërë edhe në Pejë, nga prindërit e Gjikos.

Elita ka ndarë fotografi të kësaj pritje, që duket sikur princeshat po shkojnë në mbretërinë e tyre. 

Ja pamjet:

Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat