Christina Aguilera pozon me plot stil nga Miami

Mediale Vip

Christina Aguilera pozon me plot stil nga Miami

Më: 26 mars 2021 Në ora: 22:59
Christina Aguilera

Ajo ka qenë e zënë duke punuar për këngë të reja ndërsa po kalon kohë me familjen e saj gjatë pandemisë.

Dhe të mërkurën, Christina Aguilera postoi një imazh me plot stil në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Këngëtarja pozoi për kamerën e veshur me veshje të ngushtë me një bluzë me mëngë të gjata gri të errët dhe trenerka gri të lehta.

Aguilera tregoi qëndrim derisa vështronte kamerën, ajo pozoi para një ndërtese duke mbajtur të hapur një nga dyert me xham të pasme.

Flokët e saj bionde ishin të kapura prapa kokës dhe të modeluara në një bishtalec të trashë derisa kombinoi dukjen me veshje me shumë stil.

Image

Krijuesja e hitit Beautiful ka qenë duke kaluar kohë në Florida duke qëndruar në një studio teksa po punon për albumin e saj të nëntë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat