“Me mua në pushtet bëni seks, qejf dhe lindje”, aktorja Arjola Demiri i habit të gjithë me deklaratën

Mediale Vip

“Me mua në pushtet bëni seks, qejf dhe lindje”, aktorja Arjola Demiri i habit të gjithë me deklaratën

Më: 27 mars 2021 Në ora: 22:45
Arjola Demiri

Aktorja e njohur Arjola Demiri në një situatë të improvizuar në Soiree, Arjola Demiri ka mbajtur një fjalim se pse populli duhet të votojë PS-në dhe pikërisht atë.

Gjatë fjalimit, Arjola ka theksuar se populli duhet të votojë atë pasi me aktoren në pushtet do të bëjnë vetëm qejf.

“Faleminderit që keni ardhur në prezantimin e programit tim, për lindjet dhe shtatzënitë. Shoh edhe disa burra këtu prezentë që në të ardhmen edhe e pamundura do të bëhet e mundur e pse jo, e ju mund të ngelni shtatzënë.

Me mua në pushtet ju do të fitoni 100 mijë euro për 1 lindje, ndërsa për binjakë unë do të jap 200 mijë euro. Ori dëgjo këtu, po i bëre 3 fëmije do i kesh 300 mijë euro. E për ata që lindin 4 fëmijë do i kapim familjarisht e t’i çojmë në Kinë se do të kenë ndonjë dell Kine. Pra, me mua në pushtet, bëni seks, qejf dhe lindje”, është shprehur Arjola Demiri duke qeshur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat