Nëna e Ledri Vulës e kalon koronavirusin

Mediale Vip

Nëna e Ledri Vulës e kalon koronavirusin

Më: 28 mars 2021 Në ora: 11:51
Ledri dhe Xheraldina Vula

Prezantuesja e njohur njëherësh nëna e reperit Ledri Vula, Xheraldina Vula e ka kaluar betejën me COVID-19.

Ajo gëzon shëndet të plotë, siç ka treguar përmes një postimi në Instagram ku shprehet:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Përkundër kujdesit të vazhdueshëm që prej fillimit të pandemisë ku prej muajsh Xheri kishte mbajtur edhe emisionin online nga shtëpia, fatkeqësisht familjarisht nuk i shpëtuan prekjes nga virusi me çrast ndërroi jetë babai i saj, veprimtari i njohur Fahri Buçinca.

Nga virusi, Xheri humbi edhe bashkëpunëtoren e saj shumëvjeçare në emision, Fikrije Ukelli  – Cekën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat