Morena Taraku ‘ndez’ rrjetin me pozat tërheqëse ku fokuson të pasmet

Mediale Vip

Morena Taraku ‘ndez’ rrjetin me pozat tërheqëse ku fokuson të pasmet

Më: 29 mars 2021 Në ora: 18:41
Morena Taraku

Morena Tarau ka pozuar joshëse për rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka sjellë pamje të fytyrës dhe të linjave trupore për të cilat përflitet aq shumë. Këngëtarja ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza nga prapa duke reklamuar të pasmet e bujshme.

Modelja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat