“Më ke gënjyer sy më sy”/ Shqipja nuk përmbahet ndaj Teas: Çfarë nuk ke thënë për mua

Mediale Vip

“Më ke gënjyer sy më sy”/ Shqipja nuk përmbahet ndaj Teas: Çfarë nuk ke thënë për mua

Më: 4 prill 2021 Në ora: 13:38
Shqipja, Tea

Akuzat e njëpasnjëshme dhe debatet mes dy ish konkurrenteve vijojnë në rubrikën “Në Trotuar” ku Tea dhe “Shqipja” janë vendosur përballë njëra-tjetrës.

Shqipja nuk është përmbajtur dhe vijon me akuzat e saj ndaj Teas duke thënë se nuk i harron dot ato që i ka bërë brenda programit.

“Nuk mund ta kthejmë të keqen me të mirë. Ti çfarë nuk ke thënë për mua brenda atij programi dhe në mënyrën më të shëmtuar dhe më gënjyer sy më sy.  Tea këto unë nuk ti harroj dhe skam për ti  harruar”, është shprehur Shqipja.

Akuzat e njëpasnjëshme dhe debatet mes dy ish konkurrenteve vijojnë në rubrikën “Në Trotuar” ku Tea dhe “Shqipja” janë vendosur përballë njëra-tjetrës.

Shqipja nuk është përmbajtur dhe vijon me akuzat e saj ndaj Teas duke thënë se nuk i harron dot ato që i ka bërë brenda programit.

“Nuk mund ta kthejmë të keqen me të mirë. Ti çfarë nuk ke thënë për mua brenda atij programi dhe në mënyrën më të shëmtuar dhe më gënjyer sy më sy.  Tea këto unë nuk ti harroj dhe skam për ti  harruar”, është shprehur Shqipja

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat