Kjo është motra e presidentes Vjosa Osmani

Mediale Vip

Kjo është motra e presidentes Vjosa Osmani

Më: 6 prill 2021 Në ora: 17:10
Blinera Osmani

I pamë të gjithë, dy vajzat, bashkëshortin, nënën dhe babain e presidentes së Kosovës Vjosa Osmani.

Por pak njerëz dinë se ajo ka një motër. Quhet Blinera Osmani.

Nuk ngjasojnë fort mes vete, por kanë diçka të përbashkët, shenjat dhe mimika.

Blinera është motra e vogël e Vjosës, është e martuar dhe ka një vajzë.

Shikojini disa foto të saj dhe vlerësojeni vet…. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat