Fero publikon bashkëpunimin me Gorgy dhe Gent

Mediale Vip

Fero publikon bashkëpunimin me Gorgy dhe Gent

Më: 8 prill 2021 Në ora: 21:44
Fero dhe Gorgy

Fero lansoi këngën e re.

Reperi Fero është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë nga fansat e tij, e një këngë të re sapo e publikoi.

“Wumm Wumm”, titullohet projekti i ti i këtij artisti, të cilin kësaj radhe e solli në bashkëpunim me Gorgy dhe Gent.

Producent i këtij projekti ishte M.O.B, kënga erdhi me tekst në gjuhën shqipe dhe gjermane, ndërsa përmban thumba për reperët e tjerë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri me titull “Wumm Wumm”, kënduar nga Fero, Gorgy dhe Gent.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat