Pas imazheve me veshje engjëllorë, Tayna tani provokon me pozat para pasqyrës

Mediale Vip

Pas imazheve me veshje engjëllorë, Tayna tani provokon me pozat para pasqyrës

Më: 9 prill 2021 Në ora: 18:20
Tayna

Rep-artistja e njohur, Tayna, është ndër emrat më të lakuar në estradën shqiptare.

Ajo në mënyrë të vazhdueshme sjell postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Vetëm gjatë ditës së sotme (e premte) ajo ka publikuar disa imazhe të realizuara më parë me pamje engjëllorë.

Por, nuk kanë munguar edhe disa poza para pasqyrës, që në fokus Tayna ka vënë tiparet e bujshme trupore.

Image

Reperja është shfaqur me një veshje sportive, teksa përmes bluzës së shkurtër kishte theksuar barkun  e sheshtë.

“WTF” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Ivorian Doll. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat