Jasmina dhe Andin zihen për fotografitë në Instagram: Në fillim doli shoqe, pastaj…

Mediale Vip

Jasmina dhe Andin zihen për fotografitë në Instagram: Në fillim doli shoqe, pastaj…

Më: 9 prill 2021 Në ora: 19:34
Jasmina

Andi dhe Jasmina kanë diskutuar në lidhje me fotografitë e publikuara në Instagram.

Së fundmi, Andi ka bërë postim me një vajzë tjetër, e cila i bëri pyetje se kë pëlqente nga përputhen dhe Jasmina është nevrikosur keq nga kjo situatë.

Andi: Sa herë më ke bërë bllok në Instagram?

Jasmina: 7 herë.

Andi: Je si fmi. E dëgjon veten?

Jasmina: Në fillim doli shoqe, pastaj kolege pune.

Andi: Ke pasiguri në vetvete, duhet të duash veten më shumë. Shihe veten në pasqyrë, je e mirë, pak loco, por mirë. Ma hiq këtë nga dora se po më vret.

Jasmina: S’ka shanc.

Andi: Të tregoj unë vetëbesimin ty.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat