Kështu i ngjitet në trup vajza Nexhatit midis qytetit

Mediale Vip

Kështu i ngjitet në trup vajza Nexhatit midis qytetit

Më: 9 prill 2021 Në ora: 22:46
Nexhat Osmani

Nexhat Osmani është këngëtari i njohur kosovar i cili pëlqehet shumë nga publiku sidomos për baladat e tij të bukura.

Ai po ashtu pëlqehet edhe për këngët e bukur me motrën e tij Remzien të cilët bashkë para pandemisë ishin më të kërkuarit për dasma e ahengje.

Siç dihet Nexhati është i martuar dhe baba i tre fëmijëve.

Së fundmi ajo dhe gruaja e tij Xhevahirja kanë pozuar midis qytetit por vëmendje në foton e tyre mori vajza e tyre e cila iu kap pas trupit fort Nexhatit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat