Të shkrihesh së qeshuri pse djali i vet nuk e ndjek në rrjete sociale, Wanda Nara-n

Mediale Vip

Të shkrihesh së qeshuri pse djali i vet nuk e ndjek në rrjete sociale, Wanda Nara-n

Më: 10 prill 2021 Në ora: 16:06
Wanda Nara me djalin e saj

Djali i madh i Wanda ka vendosur të mos ndjekë më nënën e tij në rrjetet sociale. 

Valentino argumentoi vendimin e tij, por që nuk e ka bindur zonjën Icardi.

Për Wanda Narën mediat sociale është mbi të gjitha një punë.

Gruaja dhe agjentja e  Mauro Icardi gjithashtu pëlqen të ndajë shumë momente që ajo kalon me familjen e saj: nga mësimet e fëmijëve të saj në pozat sensuale ndërsa bënte banjo dielli dhe priste verën.

Por djali i madh, Valentino, ka ndaluar së ndjekur atë në rrjetet sociale:

"Unë ndalova së ndjekuri ty sepse poston shumë" .

Ndërsa mami Wanda i është përgjigjur:

"Por ata thonë se është mirë të publikosh shumë!" . 

Ndërsa Valentino këmbëngul në vendimin e tij:

"Është e mërzitshme. Ju gjithmonë vishni të njëjtat gjëra, jeni duke pirë çaj. Ngarko shumë gjëra, unë nuk ndjek ndikuesit'.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat