Oriola Marashi tregon rezultatin e testit për COVID-19

Mediale Vip

Oriola Marashi tregon rezultatin e testit për COVID-19

Më: 10 prill 2021 Në ora: 17:38
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka bërë të ditur se ka rezultuar negative ndaj Covid-19.

Oriola Marashi, është një ndër modelet më të komentuarat në estradën shqiptare.

Oriola ndonëse jemi në mes të një pandemie, i duhet të udhëtojë mjaft shpesh.

Modelja përndryshe njihet si më të bukurat në viset shqiptare, ndërsa është jo pak aktive në rrjete sociale me publikime nga më të ndryshmet.

Së fundi Oriola ka vendosur të testohet për COVID-19 dhe si duket ajo sërish ka rezultuar NEGATIVE.

Ajo në mbishkrimin e fotografisë në Instastory tregoi se tashmë as nuk e mban mend se cili është numri i testit të bërë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat