Loredana shfaqet plot stil në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Loredana shfaqet plot stil në paraqitjen e fundit

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:33
Loredana

Loredana ka sjellë imazhe me shumë stil në Instagram

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit, të cilat pëlqehen mjaft shumë nga ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet e veshur plot stil.

Reperja shihet e veshur me xhinse dhe një bluzë të shkurtër e cila i theksonte mjaft shumë linjat trupore asaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat