Tuna dhe Dafina në bashkëpunim

Mediale Vip

Tuna dhe Dafina në bashkëpunim

Më: 11 prill 2021 Në ora: 08:03
Tuna dhe Dafina

Një bashkëpunim i pa pritur do të vijë shumë shpejt.

Prej disa burimeve të sigurta, “No Filt” kupton se Tuna dhe Dafina Zeqiri janë duke punuar në një projekt të përbashkët.

Ky bashkëpunim pritet të finalizohet shumë shpejt.

Ndryshe, Tuna dhe Dafina kanë edhe një bashkëpunim bashkë me 2po2.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat