Afërdita Dreshaj publikon momentin e ëmbël me djalin

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj publikon momentin e ëmbël me djalin

Më: 11 prill 2021 Në ora: 08:42
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja shqiptare po shijon epitetin e saj si nënë.

Disa nga momentet e bukura po i ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundi, në storie në Instagram ka publikuar një video teksa shihet duke i fjetur në krah djali i saj, Blue Sky.

Përveç postimeve në prani të djalit të saj, artistja shqiptare gjatë gjithë kohës është edhe bashkë me bashkëshortin Jakup Kindl i cili i ka qëndruar pranë gjatë muajve kur ka qenë shtatzënë por edhe tash pas lindjes.

Ndryshe, çifti i njohur Afërdita dhe Jakup janë bërë prindër për herë të parë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat