Rezarta Shkurta pozon atraktive nga makina, vë në pah linjat trupore me fustanin e kuq

Mediale Vip

Rezarta Shkurta pozon atraktive nga makina, vë në pah linjat trupore me fustanin e kuq

Më: 11 prill 2021 Në ora: 13:06
Rezarta Shkurta

Ajo është njëra prej këngëtareve shqiptare që admirohet mjaft shumë nga publiku.

Fjala është për Rezarta Shkurtën, ndonëse viteve të fundit ka qenë më pasive në muzikë.

Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në rrjete sociale duke sjell për fansat imazhe e video të ndryshme.

Artistja, e cila numëron mijëra ndjekës, ka ndarë së fundmi disa fotografi në të cilat ka befasuar me dukjen atraktive.

Ajo vjen me poza nga makina e veshur në një fustan të kuq, gjersa po ashtu vëmendje të madhe ka marrë edhe me linjat trupore.

Komplimentet krahas imazheve nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që njëherësh e përgëzuan për ‘look’-un.

Sa i përket karrierës profesionale, e fundit këngë mbetet “Gjysma ime” –  dedikuar bashkëshortit i cili atë kohë ndodhej në burg. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat