E harron Beartin/ Tea publikon foto duke u puthur me një djalë tjetër

Mediale Vip

E harron Beartin/ Tea publikon foto duke u puthur me një djalë tjetër

Më: 12 prill 2021 Në ora: 00:55
Tea dhe Bearti

Tea dhe Bearti kanë qenë dyshja më e përfolur nga mediat rozë.

Edhe pas ndarjes, ata janë nën vëzhgim të ndjekësve të tyre, duke përcjellë çdo publikim nga ata.

Pas ndarjes, është Tea ajo e cila po mundohet të largojë mendjen nga Bearti, duke ndarë momente të lumtura me persona të panjohur për publikun.

Sonte ndau një video teksa shihet nën përqafimin e një mashkulli.

 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat