Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

Mediale Vip

Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

Më: 12 prill 2021 Në ora: 11:56
Sara Hoxha

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, është bërë edhe më e popullarizuar që pak lidhjes me Ledri Vulën.

Dyshja muaj më parë u bënë prindër për herë të parë, duke pritur në jetë vajzën e tyre, Poem Blu.

Ndërkohë, edhe pas lindjes Sara duket tejet në formë, duke shpërndarë kështu imazhe të shumta nga përditshmëria.

Në një imazh të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur me plot stil.

Ajo që mori më shumë vëmendje ishte xhaketa me përmasa më të mëdha, që vërehej dukshëm se nuk ishte e saj.

“Nuk jam e gatshme ende të shkruaj përshkrimet që po më jepni”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sidoqoftë kësaj, Hoxha po pëlqehet në masë të madhe për dukjet dhe imazhet e shpërndara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat