Dafina Zeqiri pozon me të brendshme vë në dukje tatuazhet dhe pasuritë e saj trupore

Mediale Vip

Dafina Zeqiri pozon me të brendshme vë në dukje tatuazhet dhe pasuritë e saj trupore

Më: 13 prill 2021 Në ora: 20:11
Dafina Zeqiri

Këngëtarja njihet për paraqitjet joshëse.

E,Dafina Zeqiri ka marrë vëmendje me dukjen e fundit në të brendshme.

Në platformën Instagram po qarkullon një fotografi e artistes veshur në të brendshme me ngjyrë të zezë.

31 vjeçarja ka pozuar brenda një ambienti komod derisa i ka dhënë vëmendje dukjes së saj.

Flokët e shkurtër i ka shndërruar në kaçurrele, vendosur ka edhe makijazh duke e kompletuar me të brendshme.

Ndryshe, Dafina Zeqiri po vazhdon ta shijojë suksesin e këngës “Duro”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat