Pandemia i “ndan” Bleron dhe Afronën

Mediale Vip

Pandemia i “ndan” Bleron dhe Afronën

Më: 14 prill 2021 Në ora: 07:44
Blero dhe Afrona

Pandemia ka bërë që të anulohen shumë fluturime.

Këtë po e përjetojnë më shumë çiftet të cilat jetojnë në distancë.

Edhe Blero po ndjen mall për gruan e tij, ku me anë të një imazhi në Hawaii ai shprehu mallin që ka për të.

Image

“Më mungon shumë” shkroi ai krahas imazhit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat