E padepiluar dhe lakuriq, modelja e njohur kritikohet për paraqitjen e fundit

Mediale Vip

E padepiluar dhe lakuriq, modelja e njohur kritikohet për paraqitjen e fundit

Më: 14 prill 2021 Në ora: 11:58
Ashley Graham

Ashley e teproi me paraqitjen e fundit.

Modelja e kolme, Ashley Graham, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me paraqitjet publike.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i realizoi në banjo dhe nuk kishte turp të shfaqej topless.

Image

Ashley i hoqi të gjitha para aparatit, teksa gjoksin e mbuloi me anë të telefonit, ndërsa tregoi si dukej trupi i saj disa muaj pas lindjes së djalit.

Detajet që morën vëmendje në këtë imazh ishin nënsqetullat e padepiluara dhe tatuazhi afër pjesës intime.

Image

Ashley tregoi edhe një herë që nuk e ka problem t’i ekspozojë linjat trupore, por u kritikua për paraqitjen e padepiluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat