“Bota ime”, Elita Rudi publikon fotografinë e ëmbël me vajzën

Mediale Vip

“Bota ime”, Elita Rudi publikon fotografinë e ëmbël me vajzën

Më: 15 prill 2021 Në ora: 10:26
Elita Rudi

Moderatorja shqiptare po e shijon epitetin nënë për herë të dytë.

Ajo lindi vajzën e saj në muajin mars me datë 3 duke u bërë prindër për herë të dytë bashkë me reperin Gjiko.

Dhe, Elita Rudi po ndanë momente të vajzës edhe në rrjete sociale e cila po shihet tejet e përkushtuar ndaj saj.

Image

Së fundi, në storie në Instagram ka publikuar fotografinë derisa mbanë në krahë vajzën dhe ka shkruar në fotografi, “Bota ime”.

Ndryshe, Elita Rudi ka kohë që është shkëputur nga bota e televizionit pas lindjes së djalit, Zërit ajo i është përkushtuar familjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat