Fifi tregon se Flori është pika e saj e dobët

Mediale Vip

Fifi tregon se Flori është pika e saj e dobët

Më: 15 prill 2021 Në ora: 14:17
Fifi dhe Flori

Kohë më parë kanë qarkulluar disa lajme që Flori Mumajes dhe këngëtarja Fifi janë në lidhje dashurisë.

Mirëpo dyshja e kanë mohuar këtë gjë, pasi shumë ndjekës menduan se ata kanë më shumë se raport shoqëror.

Së fundmi, këngëtarja Fifi ka hapur një pyetësor duke i lenë ndjekësit të pyesin çfarë të duan.

“Çfare eshte per ty Flori Mumajesi?”, ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Pika e dobet!”, përfundoi ajo duke e etiketuar vet këngëtarin në postim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat