Adelina Tahiri me veshje firmato të markës “Gucci”, plot 1,174 euro

Mediale Vip

Adelina Tahiri me veshje firmato të markës “Gucci”, plot 1,174 euro

Më: 15 prill 2021 Në ora: 15:40
Adelina Tahiri

Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze të cilën e tregon edhe në veshjet e saj të shtrenjta.

Faqja në Instagram, ‘What they wearin’ ka publikuar një fotografi të këngëtares e cila shihet me veshje të markës “Gucci”.

Adelina Tahiri përë këtë paraqitje ka zgjedhur një palë xhinse dhe një xhaketë krejt këto nga marka e njohur.

Xhinset dhe xhaketën i ka kombinuar me një bluzë ngjyrë bezhe, bizhuteri dhe një çantë.

Xhaketa e këngëtares nga Maqedonia ka një çmim prej 689 euro ndërsa xhinset e saj 485 euro të cilat në total përfshinë shifrën prej 1,174 euro.

Ndryshe, Adelina Tahiri po e shijon jetën e saj me bashkëshortin  dhe djalin, Jonin.

Image

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat