U tha se ka prishur raportet me Luanën, Fifi sqaron të vërtetën

Mediale Vip

U tha se ka prishur raportet me Luanën, Fifi sqaron të vërtetën

Më: 15 prill 2021 Në ora: 17:08
Fifi dhe Luana

Fifi tregoi se a flet me Luana Vjollcën.

Fifi kohë pas kohe gjen kohë që t’iu përgjigjet pyetjeve të shumta të fansave të saj, të cilët duan të dinë rreth jetës private dhe profesionale.

Së fundi, ajo u përgjigj në disa pyetje të ndjekësve, e një prej tyre i shkruan “A flet me luanen se ne dtl tende nuk kam pa urim nga ajo”.

Përgjigja e këngëtares ishte e prerë “E kam marr urimin privat.. ajo eshte e rendesishme. Jo cdo dashuri duhet te publikohet”.

Kujtojmë se kënga e fundit e Fifit titullohet “Maniak i dhimbjes”, në videoklipin e së cilës ishte edhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fatjon Kuqari. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat