Greta Koçi lanson këngën “Trëndafilat”

Mediale Vip

Greta Koçi lanson këngën “Trëndafilat”

Më: 15 prill 2021 Në ora: 17:38
Greta Koçi

Greta solli projektin e ri në treg.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes Edlir Begolli, ndërsa anën vizuale e punoi MAX Production.

Në klipin e kësaj kënge, artistja erdhi atraktive e veshur me fustan të bardhë dhe një tjetër të kuq.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Greta Koçi, me titull “Trëndafilat”, që për temë ka dashurinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat