Diona Fona ndan fotografi të reja me Andin nga klipi muzikor “Sheqer”

Mediale Vip

Diona Fona ndan fotografi të reja me Andin nga klipi muzikor “Sheqer”

Më: 16 prill 2021 Në ora: 15:40
Diona Fona

Diona së shpejti po vjen me “Sheqer”.

Diona Fona një këngëtare e re në tregun muzikor që po pëlqehet mjaft shumë, ajo u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore.

Diona kësaj radhe ka publikuar disa imazhe nga prapaskena e projektit të saj muzikor të ri ku shihet e rregulluar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të rëndë.

Ajo para disa minuta ka publikuar një kolazh me fotografi mjaft intime me Andin konkurrentin e “Përputhen”.

Shumë nga fansat e Andit vërshuan komentet duke e akuzuar Andin se ai nuk po i rri besnik Jasminës, vajzës me të cilën kanë shprehur pëlqimin për njëri tjetrin në “Përputhen”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat