DJ Regard publikon bashkëpunimin e ri “You”

Mediale Vip

DJ Regard publikon bashkëpunimin e ri “You”

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:07
DJ Regard

DJ Regard solli bashkëpunimin me Troye Sivan dhe Tate McRae.

DJ Regard ka publikuar projektin e ri ndërkombëtar në bashkëpunim me Troye Sivan dhe Tate McRae.

Kënga e re e tyre titullohet “You”, ndërsa erdhi e vizualizuar me një video interesante në kanalin YouTube.

Projekti i ri i Regard po pritet shumë mirë dhe në orët e para ka marrë vetëm komente pozitive nga fansat.

Ndryshe, DJ Regard është nominuar në edicionin e ri të “Brit Awards 2021” me këngën “Secrets”.

Artisti shqiptar nominohet në kategorinv “Kënga më e mirë britanike e vitit”, ndërsa pritet që të kthehet me trofe në shtëpi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat