A ju kujtohet “Defne” tek “Gymysh-i”? Shikoni si duket ajo sot në moshën 20-vjeçare

Mediale Vip

A ju kujtohet “Defne” tek “Gymysh-i”? Shikoni si duket ajo sot në moshën 20-vjeçare

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:40
Serdar Orçin dhe Kayra Simur

Njëra ndër protagonistet e serialit “Gymysh”, ishte aktorja Kayra Simur apo siç njihej si vogëlushja “Defne”, e cila ishte një vajzë e mençur dhe e dashur.

Në serial ajo ishte vajza e aktorit Serdar Orçin apo siç njihej si “Onuri” dhe aktores Ayça Varlier apo siç njihej si “Pënari”.

Kanë kaluar vite që nga transmetimi i serialit “Gymysh”, ku ajo ishte vetëm 14-vjeçe.

Tani, aktorja ka 20 vjet dhe do t’ju befasojë me ndryshimin. Bukuroshja është e ëmbël si atëherë.

Aktorja e njohur turke njihet edhe për role të tjera, si në serialin “Marid”, “Kiz Takimi”, e të tjera.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat