Lindsey Pelas merr vëmendje duke vënë në pah gjoksin me veshjen e ngushtë

Mediale Vip

Lindsey Pelas merr vëmendje duke vënë në pah gjoksin me veshjen e ngushtë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 23:35
Lindsey Pelas

Lindsey ka pozuar joshëse për rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka ndarë një video ku shihet e veshur me bluzën e ngushtë që theksonte asaj linjat trupore.

Lindsey është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat