Valdrin Sahiti vaksinohet kundër COVID-19

Mediale Vip

Valdrin Sahiti vaksinohet kundër COVID-19

Më: 20 prill 2021 Në ora: 14:51
Valdrin Sahiti

Stilisti i njohur shqiptar mori vaksinën anti-COVID.

Stilisti shqiptar Valdrin Sahiti me anë të rrjeteve sociale, ka njoftuar se është vaksinuar kundër COVID-19.

Ai me anë të një postimi, bëri të ditur se sot (e martë) u vaksinua me vaksinën kundër koronavirusit.

Made, ai këtë vaksinë e mori në Shqipëri, në stadiumin “Air Albania”, teksa ndau edhe fotografi me të cilën dëshmon se është vaksinuar.

Lloji i vaksinës që e mori Valdrini është “AstraZeneca” dhe kjo vetëm një ditë pas arritjes së dozave të reja me vaksina në Shqipëri.

Kujtojmë se 95 mijë doza të vaksinave anti-COVID pritet që të arrijnë në Kosovë gjatë muajit maj. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat